Versenyeredmények

Versenyeredmények

A Móricz floorball csapata a kerületi versenyen a 7-8.osztályosoknál 1. helyezést,
a 9-10. és a 11-12. osztályosoknál a 3. helyezést érte el.

A 7-8. osztályosok csapata: Simon Tihamér, Szabóki Zénó, Kolossa József 8.a.
9-10. és 11-12. osztályos csapat: Felhős Vazul, Wein Zsombor, Farkas Boldizsár, Pákay-Szabó Marcell 10.osztály.

Testnevelők

Gratulálunk a kerületi és budapesti diákolimpiai eredményekhez! :-)

Katt a továbbiakhoz!

Read more ...

music 3327192 640III. helyezett: a 11.b  osztály 118 ponttal
119 pontot ért el II. helyezettként a 8. a osztály 
és a győztes a 9. e osztály lett 121 ponttal. 

 
A további sorrend 10.c s a 8.b megosztozva az 5. helyen 111 ponttal, őket követte a 11.e osztály 110 pontot elérve, majd a 7.b osztály 96 pontot gyűjtött, végül a 11.c osztály 92 pontot ért el.
 
Minden osztálynak gratulálunk!

A Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulóján 3. helyezést ért el a 8.A osztály csapata a Kinder-Kommandó :)

A csapat tagjai:
Buzogány Márk
Kis Elza
Kovács Anna Tatjána
Szutor Bulcsú


Nagyon ügyesek voltak, igazán büszkék lehetünk rájuk! :)

Rékasi Ágnes

ATLÉTIKA Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokságon

A díjakat Dombi Rudolf   magyar olimpiai és Európa-bajnok kajakozó adta át.

Leány Gerelyhajításon csapataink I. és IV helyezést értek el.

Leány Diszkoszvetésben csapataink I. és III. helyezést értek el.

Leány Távolugrásban csapatunk VI. helyezést ért el.

Leány Súlylökésben csapataink VII. és IX. helyezést értek el.

Leány Svédváltó csapataink VII., VIII. és X. helyezést értek el.

 Hajrá Móricz!!!

 Tóth Janina és Szatmári Magdolna tanárnő

Képekért kattints:

Read more ...

 Atlétika ügyességi és váltófutó csapatbajnokság budapesti döntő.

F

gerelyhajítás 2. hely,
/Klein H. 12.B.Mayer A. 12. A. Molnár B. 12. A. Mikolik M. 12. D. Kontz-Szabó Á. 12. D./

diszkoszvetés 3. hely
/Klein H. 12.B.Mayer A. 12. A. Molnár B. 12. A. Mikolik M. 12. D. Kontz-Szabó Á. 12. D./

távolugrás 6. hely 
/ Báder K. 11.C. Balázs E. 11. C .Karakas  Á.11.A. Karakas D. 12. D. Petri Elmo R. 11.E./

svédváltó 6. hely 
/Kőszegi S. 11. D. Kollányi Sz. 11. A. Csörge Ciprián 12. D. Petri Elmo R. 11.E./

súlylökés 7. hely
/ Bihary Á. 11. E. Gnandt G 11. A. Klein H. 12. B. Mayer A.12. A. Vékony Á 12. C.

Gratulálunk Mindenkinek!

Kisérők: Insztitórisz László,Solymosi László tanárúr

Gratulálunk!!!

A kerületi foci diákolimpián a 11-12. évfolyamon
1. helyezést ért el a Móricz csapata,
ahol a döntőben 6:2-re nyertünk a Rákóczi Gimi ellen.
A csapat tagjai:
Petri Elmo, Csörge Ciprián, Somogyi Martin, Kis Botond,
Katona Csongor, Majer Alex, Tóth János, Czobor Milán.

A 9-10.  évfolyamon 4. és a
7-8.  évfolyamon 
5. helyezést szereztük meg. 

Gábor Attila tanárúr

Az iskola idei évre megnyert
ABACUSAN ARTEC
robotikai pályázatának záró rendezvényén vettünk részt,
ahonnan
a LEGKREATÍVABB KÓDÚ ROBOT
megalkotására kapott
OKLEVÉLLEL távoztunk,
egy remek nap után.

20190514 095734

 

Vető Sámuel és Osváth Máté
Kolozsvárról az ott megrendezésre került
angol nyelvű drámafesztiválról
oklevelekkel tért haza. 
 
Szikszayné Andrea
tanárnő

Németh Nóra 11.E
A "Fit Kid" Diákolimpia Országos Döntőjén
2. helyezést ért el.

Gratulálunk!

 

 

Veleczki Viktória tanárnő

Read more ...

Vető Sámuel 8b és Osváth Máte 10c
osztályos tanulók nagy sikert arattak Rakamazon.
A legszebb angol kiejtésekért külön jutalom mindkettőjüknek.
A leg 'angosabb,' darabért közös oklevél.
Még Kolozsvár előttünk van. 

Gratulálunk!

Németh Andrea

Rékasi Bori 9.D osztályos diákunk a
Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny döntőjében 7. helyezést ért el.

Sokat készült, nagyon büszke vagyok rá!
 
Donkó Erika

A tavaszi papírgyűjtés eredményei a következők: 

papirgyujtes

 
1. 9.a - 1617 kg
2. 11.b - 1037 kg
 Gratulálunk!
3. 10.b - 324 kg
4. 8.b - 309 kg
5. 9.c - 304,5 kg
6. 12.c - 278 kg
7. 11.c - 170 kg
8. 8.a - 167 kg
9. 10.e - 138,6 kg
10. 11.d - 89,5 kg
11. 9.ny - 71 kg
12. 7.b - 58 kg
13. 10.c - 49 kg
14. 11.e - 38 kg
15. 12.a - 34 kg
16. 7.a - 25,5 kg
 
Köszönjük a részvételt és gratulálunk mindegyik osztálynak, kiemelten az első két helyezettnek, akik ezzel nyertek maguknak 1-1 plusz szabadnapot!
 
Szakács Dávid