2019/2020-es tanévben

• Kedd: 10 – 16
  • Szerda: 10- 16
  • Csütörtök: 12.30 – 16.30
  • /Az aktuális megkeresések függvényében az elérhetőség módosulhat 9–15-re, csütörtökön pedig 11.30–15.30-ra/

Bejelentkezni, érdeklődni e-mailben lehetséges: kozmutza.krisztina1@gmail.com

A szünetekben személyesen is fel lehet keresni.

Szoba: 432.

Miben segíthetek?

Iskolapszichológusként egyéni élethelyzetekben bekövetkező nehézségekkel való megküzdésben (pl. veszteségek, szakítás, nehézség a kortársakkal vagy a családdal, szorongás, levert hangulat, tanulással vagy pályaválasztással kapcsolatos kérdések, stb.) tudok segítséget nyújtani, önkéntes megkeresést követően és titoktartási kötelezettség vállalásával. Akkor is nyugodtan felkereshetsz, ha az önbizalmadat szeretnéd erősíteni, vagy egyszerűen csak szeretnéd jobban megismerni önmagadat.

5-10 alkalmas konzultációra van lehetőség, melyek időtartama 45 perc, tehát a tanórák keretéhez igazodik. A foglalkozások során segítő, erőforrásokat mozgósító beszélgetés, esetenként néhány teszt (önjellemzős vagy rajzteszt) kitöltése történik, de önismeret fejlesztését célzó, kreativitást fejlesztő játékokat is szoktam alkalmazni.

Időpont-egyeztetés előzetesen szükséges e-mailben, vagy egy személyes felkeresés valamelyik szünetben, amikor is egyeztetjük a konzultáció időpontját és átadom a szülők által aláírandó hozzájárulási nyilatkozatot (kiskorúak esetén), melynek kitöltése a beszélgetéseken való részvétel feltétele.

Természetesen szülőkonzultációra is lehetőség van, amennyiben szülő keres fel a gyermekével kapcsolatban.

Osztályokkal való munka során csoportos konfliktushelyzetek feloldásában, felmérő vizsgálatok végzésében, önismereti és közösségfejlesztő órák megtartásában tudok segítséget nyújtani.

Korábbi évek:

2018/2019-es tanévben