2018/2019-es tanévben
az iskolapszichológus elérhetőségei:

Iskolapszichológus - CSEKE PÉTER

Látogatható kedden: 8.30-16.30-ig

(tanárok számára: de. a 2., 3., 4., és 5. tanóra keretében, míg Diákok számára: a 6.,7.,8., és 9. tanórában!)

és Csütörtökön: 8.30-16.30-ig

délelőtt: a 2., 3., 4., és 5. illetve

délután: a 6., 7., 8., és 9. tanórában

(ez a nap Diákok számára fenntartva)

Az alábbi napokon csak délután :

szept. 22-én;

okt. 4-én, 11-én és 25-én;

Nov. 8-án, 15-én és 29-én;

Dec. 6-án és 13-án;

Fontos!

Bejelentkezni e-mailben: csekepeter2@gmail.com

Vagy személyesen (a szünetekben) lehet!!!

telefonon csak a szünetekben lehet elérni!

Szoba: 432.

Miben segíthetek?

Iskolapszichológusként egyéni élethelyzetekben bekövetkező nehézségekkel való megküzdésben és csoportos (akár osztályszintű) konfliktushelyzetek feldolgozásában tudok segítséget nyújtani – önkéntes megkeresést, felkérést követően, valamint titoktartási kötelezettség vállalásával. Az esetek természetétől függően öt-tíz alkalmas konzultációt tudok biztosítani. A konzultációk időtartalma 45 perc, amely a tanórák keretéhez igazodik. A foglalkozások során segítő beszélgetés, esetenként: személyiség-vizsgálatot is végzek tesztekkel (önkitöltős kérdőívekkel vagy rajz-tesztekkel), illetve az önismeret fejlesztését célzó, kreativitást fejlesztő játékokat is alkalmazok.

Cseke Péter      (iskolapszichológus)

Elérhető: kedden és csütörtökön 8.30-16.30-ig a 432-es szobában

(A diákok számára főként a délutáni időpontok (6-9. tanórák foglalhatóak.)

Időpont egyeztetés előzetesen szükséges lehetőleg e-mailben, majd ezt követően egy személyes felkeresés valamelyik szünetben, amikor fixáljuk a konzultáció időpontját és átadom a szülők által aláírandó hozzájárulást (kiskorúak esetén), a konzultáció feltétele: a szülői nyilatkozat kitöltése.

2016/2017-es tanévben
az iskolapszichológus elérhetőségei:

Lengyel Lívia

lengyellivia87@gmail.com

Megtalálható: szerdán és pénteken 8 és 16 óra között.

Időpont egyeztetés szükséges!